logo forum

Storczykowe "Gadu-Gadu" - rozmawiamy o storczykach

Strona główna forum | Biblioteka | Szukaj | Problemy techniczne | Zarejestruj się | Zaloguj się | Strona główna Strona główna Storczyki.pl
Storczykowe "Gadu-Gadu" | Prezentujemy kwitnienia | Gatunki botaniczne
Cattleya i pokrewne | Cataseta i pokrewne | Dendrobium - gatunki i hybrydy | Powiększamy kolekcje

Przejdź do zawartości

Czy da sie cos jeszcze zrobic?

Dodaj komentarz do wiadomości


To pytanie służy do identyfikacji i odrzucenia automatycznych rejestracji oraz wiadomości wysyłanych przez roboty.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
   

Jeśli chcesz dołączyć jedno lub więcej zdjęć czy innych dokumentów prześlij plik z Twojego komputera.
Możesz także dodać opis do zdjęcia lub dołączyć inne informacje.
Umieszczając zdjęcie upewnij się, że jest ono Twoją własnością. W innym wypadku łamiesz prawa autorskie.

Rozszerz widok Przegląd wątku: Czy da sie cos jeszcze zrobic?

  • Cytuj Ryszard410

Re: Czy da sie cos jeszcze zrobic?

Post Autor Ryszard410 » 19-07-2015, 13:31

Oczywiście, że da. Według mnie należy wyrzucić do kosza. Ale to już Twoja decyzja.
Oczywiście, że da. Według mnie należy wyrzucić do kosza. Ale to już Twoja decyzja.
  • Cytuj rawka18

Czy da sie cos jeszcze zrobic?

Post Autor rawka18 » 17-07-2015, 19:06

20150717_122940.jpg
Witam,

czy z tym biedakiem mozna cos jeszcze zrobic?
[attachment=0]20150717_122940.jpg[/attachment]Witam,

czy z tym biedakiem mozna cos jeszcze zrobic?

Na górę

  • Zespół administracyjny •
  • Zmień rozmiar tekstu
Hosting Telvinet, Wdrożenie DLACIEBIE.NET